LIEKNĖJIMAS ir APARATINĖ KOSMETOLOGIJA

Naujienos! VelaSmooth™ (VelaShape™)

2 velasape

Tai revoliucinė ELOS technologija pagrįsta kombinuotu bipoliarinės radio dažnio energijos, infraraudonųjų spindulių bei mechaniniu poveikiu.  Pripažinta geriausia neinvazinių kūno kontūrų formavimo priemonė. VelaSmooth - pirmasis medicininis įrenginys, skirtas celiulito šalinimui ir apimčių mažinimui kurio metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir kūno kontūravimas. Aparatas pagamintas Izraelio kompanijos Syneron – Candela.

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinių procedūrų planavimas pagal celiulito stadijas."

anticeliulitinis masazas Celiulitas – tai specifinis odos riebalinio audinio pokytis, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda kauburėlių, panašių į apelsino žievelę. Celiulito atsiradimą lemia riebalų apykaitos sutrikimas organizme. Dažnai šį procesą paskatina hormonų pusiausvyros pokyčiai, todėl kiekviena moteris turėtų žinoti, kad įgyti celiulitą labiausiai rizikuojama per brendimą pradedant nuo 14 metų, nėštumą periodu, menopauzės laikotarpiu. Neretai hormonų pusiausvyra organizme sutrikdo ir ilgai vartojami hormoniniai

preparatai, pavyzdžiui, geriamieji kontraceptikai, skydliaukės ligą gydantys vaistai.

Skaityti daugiau...

"Lipokavitacija (riebalų šalinimas ultragarsu). "

anticeliulitinis masazasUltragarsinis riebalų skaidymas, arba lipokavitacija – tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms ir varginančioms riebalų nusiurbimo operacijoms.Tai saugus, efektyvus ir neskausmingas metodas, skirtas patobulinti kūno linijas, o ypač tinkamas paploninti toms kūno vietoms, nuo kurių riebalinis audinys tirpsta ypač sunkiai ir lėtai.Kavitacijos metu riebalinės ląstelės yra veikiamos ultragarso bangomis, kurios suardo riebalines ląsteles. Didesnis kiekis (90 proc.) iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina natūraliu būdu – per

Skaityti daugiau...

"ELEKTROSTIMULIACIJA - KŪNO FORMAS KOREGUOJANTI PROCEDŪRA."

anticeliulitinis masazasŠi procedūra puikiai tinka tiems, kurie dėl įtempto gyvenimo ritmo neturi laiko aktyviai sportuoti arba dėl sveikatos sutrikimų turi vengti didelio fizinio krūvio.

Elektrostimuliacija gali būti dviejų rūšių:

Lipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

 

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė liekninamoji procedūra: ultragarsinė lipokavitacija+vakuuminis viso kūno masažas."

anticeliulitinis masazasSiūlome aparatinių metodikų kompleksas svorio mažinimui ir celiulito gydymui,naudojant naujausių technologijų įrangą ir kosmetines priemones.Visos metodikos buvo kurtos bendradarbiaujant su viena geriausių Prancūzijos medicinos įstaigų - Klodo Bernaro universitetu Lione.

Individualių programų lankstumas padeda pasiekti optimalų rezultatą greičiau ir efektyviau.

 

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė liekninamoji procedūra:ultragarsinė lipokavitacija+Elektrostimuliacija."

anticeliulitinis masazasDžiaukitės dailesnėmis kūno linijomis be didelių pastangų! Siūlome Jums išbandyti visiškai saugią procedūrą –Lipokavitacija+ SP3 elektrostimuliacija.

Ultragarsinis riebalų skaidymas, arba lipokavitacija – tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms ir varginančioms riebalų nusiurbimo operacijoms. 

Skaityti daugiau...

"Anticeliulitinė-lieknamoji procedūra Elektrostimuliacija + Vakuuminis viso kūno masažas.)"

anticeliulitinis masazasLipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

Miostimuliacija – mikroimpulsai, veikdami nervų ir raumenų sistemas, leidžia modeliuoti raumenis be jokių fizinių pastangų. Raumenų aktyvumas padeda sudeginti dalį riebalinių ląstelių, išlaisvintų iš riebalinių audinių kitų procedūrų metu.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook