Džiaukitės dailesnėmis kūno linijomis be didelių pastangų! Siūlome Jums išbandyti visiškai saugią procedūrą –Lipokavitacija+ SP3 elektrostimuliacija.

Ultragarsinis riebalų skaidymas, arba lipokavitacija – tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms ir varginančioms riebalų nusiurbimo operacijoms. 

 Ultragarsinės kavitacijos metu riebalinės ląstelės yra veikiamos ultragarso bangomis, kurios suardoriebalines ląsteles. Didesnis kiekis (90 proc.) iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina natūraliu būdu – per organizmo limfotakos sistemą, o likusi dalis (10 proc.) – per kraujotaką.

Kad procedūra būtų maksimaliai veiksminga, atliekama lipo/mio stimuliacija.

Lipostimuliacija – veikia tik riebalinius audinius, nepaveikdama raumenų. Tai leidžia išlaisvinti riebalines ląsteles iš audinių, lokaliai gerina kraujotaką, pagreitina išlaisvintų riebalinių ląstelių pašalinimą;

Miostimuliacija – mikroimpulsai, veikdami nervų ir raumenų sistemas, leidžia modeliuoti raumenis be jokių fizinių pastangų. Raumenų aktyvumas padeda sudeginti dalį riebalinių ląstelių, išlaisvintų iš riebalinių audinių kitų procedūrų metu.

Elektrostimuliacija : mankština, masažuoja ir stimuliuoja gilesnius raumenų sluoksnius,patobulina kūno formas, stangrina, stiprina bei suformuoja suglebusius raumenis (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis);

  • puikiai tinka po gimdymo, esant antsvoriui, nusilpus raumenims ir sumažėjus jų tonusui;
  • tinka žmonėms, negalintiems atlikti sudėtingų pratimų salėje;
  • garantuoja ilgalaikį poveikį.

Kam skirta?

Tobulindami kūno formas, šių procedūrų kompleksas pagerins medžiagų apykaitą, sustiprins raumenų jėgą, stangrumą ir tonusą, norimai pakoreguos kūno proporcijas, pastiprins ir pastangrins tam tikrus kūno raumenis ar problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis). Tai gali būti svarbu siekiant estetinės ar medicininės korekcijos tikslų:

  • po gimdymo,
  • esant antsvoriui,
  • nusilpus raumenims ar sumažėjus jų tonusui.
Trukmė:
60 min.
Kaina:
35 €