Мasažai

"Anticeliulitinis - modeliuojamasis masažas rankomis."

anticeliulitinis masazasAnticeliulitinis masažas rankomis.

Celiulitas tai riebalai, vanduo ir toksinai, labai giliai susikaupę odoje, dėl kurių odos paviršiuje atsiranda smulkių kauburėlių, primenančių apelsino žievelę.

Anticeliulitinio masažo tikslas - koreguoti tam tikrų kūno dalių apimtis pagal natūralius organizme vykstančius procesus.

 

 

Skaityti daugiau...

"Limfodrenažinis masažas rankomis."

masazas vilniuje Limfodrenažinis  masažas.

yra vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo suaktyvinantis limfos tekėjimą.  Tokiu būdu pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfomasažo metu:

suaktyvinami pažeistų minkštųjų audinių regeneracijos procesai,

slopinami uždegiminiai procesai, sustiprinamas imunitetas,

 

Skaityti daugiau...

"Klasikinis viso kūno masažas."

108734171

Klasikinis masažas.

tai specialus masažas, kurio metu naudojama klasikinė masažo technika. Jo dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas - tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šis masažas yra vienas patikimiausių būdų per valandą atsikratyti savo rūpesčių.

 

Skaityti daugiau...

"Atpalaiduojantis masažas."

masazas vilniujeAtpalaiduojantis masažas.

Tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Relakcijos masažas suteikia stiprinantį sveikatą ir sukeliantį atsipalaidavimą efektą. Relakscijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, dėka kurių pasiekiama būsena artima sveikam miegui. Tai

Skaityti daugiau...

"Galvos masažas."

masazas vilniujeGalvos masažas.

Galva – viena iš svarbiausių kūno dalių. Galvos masažas suaktyvina nervų sistemos veiklą, šalina nervinę įtampą, pakelia nuotaiką, pagerina bendrą savijautą, slopina plaukų slinkimą ,taip pat skatina plaukų augimą.

Procedūros aprašymas: masažuojamas nugarinis kaklo paviršius, pakaušis, plaukuotoji galvos dalis, kakta, smilkiniai.

Patariama esant nervinei įtampai, atsiradus pašaliniams garsams galvoje ar ausyse. Šis masažas labai naudingas žmonėms kenčiantiems nuo nemigos, galvos skausmų ar migrenos.

Be to, masažas atpalaiduoja, suteikia malonių pojūčių, gerina savijautą.

Galvos masažas 20 minutės - kaina 15 €

"Kojų masažas."

masazas vilniujeKojų masažas.

Masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kurių stimuliacijos pagalba skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai.. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų

kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, naudojami pašildyti natūralūs aliejai.

Masažo trukmė 20 minučių - kaina 15€.

"Nugaros masažas."

masazas vilniuje

Nugaros masažas,

Yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui. Šiame kūno plote yra išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. Taip pat nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų. Visas funkcijas, vykstančias žmogaus organizme, reguliuoja nervų sistema. Nustatyta, kad masažuojant daroma įtaka 

nervų sistemos dirglumui. Vadinasi, sukeliamos atsakomosios reakcijos įvairiuose vidaus organuose. 

Tokiu būdu masažas turi terapinį poveikį sergant daugeliu ligų, esant padidėjusiai įtampai bei nuovargiui, o sveikam žmogui padeda fiziškai stiprėti.

Masažo trukmė 30 minučių - kaina 15 €

 

Kontaktai

thumb impulsNK Kūno Imperija
Masažo salonas Vilniuje,
L. Asanavičiūtės g. 15
(„Impuls" sporto klube, 2 a.)

  • + 370 687 86787 Ksenija

facebook